خانه » همکاری با لپ‌تاپ مدیا

همکاری با لپ‌تاپ مدیا

همکاری پاره وقت در تولید محتوا
برای همکاری و مشارکت در تولید محتوا می‌توانید درخواست خود را به همراه نمونه مطلب به فرم زیر ارسال کنید. در صورتی که قصد همکاری مداوم دارید نحوه همکاری خود شامل حوزه‌های خبر، نقد و بررسی، راهنمای خرید و به روزرسانی لیست قیمت را در فرم زیر قید کنید.
پیش از ارسال مطلب لطفا به موارد زیر توجه داشته باشید:
– تسویه حق‌التحریر به صورت ماهانه انجام می‌شود و حداقل مطالب ارسالی برای تسویه ۱۰ عدد است.
– مطالب حتما باید توسط شما نوشته شده باشند، مطالب کپی تایید نخواهند شد و در صورت تشخیص تخلف، ادامه همکاری متوقف شده و حساب کاربر بسته می‌شود. در این حالت کل بدهی سایت به نویسنده منتفی می‌شود.
– اگر قصد ترجمه دارید مطلب ارائه شده به لحاظ نگارش پارسی باید شیوا و رسا نوشته شده باشد. مطالبی که دارای ترجمه اشتباه با غلط‌های نگارشی و فنی باشند مورد تایید قرار نمی‌گیرند با این حال کارشناسان سایت خود را موظف به همراهی و آموزش نویسندگان می‌دانند.
– کلیه مطالب دریافتی، بررسی می‌شوند و ممکن است با توجه به خط مشی آیین نگارش پارسی یا ملاحظات فنی تغییراتی در آنها داده شود که در این صورت قبل از انتشار مطلب، هماهنگی‌های لازم با نویسنده انجام می‌پذیرد.
کارشناس شبکه‌های اجتماعی
اگر با فضای شبکه‌های اجتماعی آشنا هستید می‌توانید برای انتشار محتوا با سایت لپ تاپ مدیا همکاری کنید. این همکاری شامل درج مطلب تولیدی در صفحه اختصاصی سایت، انتشار صفحه و نشانی سایت در شبکه‌های اجتماعی، انجمن‌های اینترنتی و پایگاه‌های اطلاع‌رسانی است. برای همکاری از طریق فرم زیر با ما در ارتباط باشید.
کارشناس فنی
اگر در زمینه برنامه‌نویسی تحت وب (PHP)، طرح‌های گرافیکی، رابط کاربری و پلتفرم‌های تولید محتوا فعال هستید می‌توانید برای توسعه سایت همکاری کنید. این همکاری به صورت پروژه‌‌ای خواهد بود.

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

تلفن همراه (الزامی)

موضوع

عبارت زیر را وارد کنید
captcha

پیام شما