خانه » خبر » معرفی لپ تاپ Latitude 11 و کروم بوک Chromebook 11 از سوی Dell

معرفی لپ تاپ Latitude 11 و کروم بوک Chromebook 11 از سوی Dell

شرکت Dell همیشه توجه ویژه ای به دانش آموزان داشته است و در ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی نیز این شرکت دو محصول جدید خود را که برای این دسته از کاربران طراحی شده است، معرفی کرده است. لپ تاپ ویندوزی Latitude 11 و کروم بوک Chromebook 11 محصولات هیبریدی این شرکت هستند و طراحی گوشه های آن ها به صورت منحنی طراحی شده است.

gsmarena_002

لپ تاپ Latitude 11 از سیستم عامل Windows 10 و کروم بوک Chromebook 11 نیز از سیستم عامل وب محور Chrome OS شرکت گوگل بهره می برند.

هر دو محصول از صفحه نمایش های ۱۱ اینچی با قابلیت چرخش ۳۶۰ درجه بهره می برند. علاوه بر آن کاربران می توانند به گزینه قلم stylus نیز دسترسی داشته باشند. لپ تاپ ۱۱ Latitude به نسل هفتم چیپ ست های Celeron اینتل مجهز شده است و کروم بوک Chromebook 11 نیز از نسل ششم این چیپ ست ها بهره می برد.

gsmarena_003

از سوی دیگر شرکت Dell لپ تاپ ها و کروم بوک های استاندارد غیر هیبریدی ۱۱ اینچی و ۱۳ اینچی را نیز به روز کرده است و علاوه بر طراحی ظاهری زیباتر، مقاوم تر نیز شده اند.

در نهایت باید گفت تمامی محصولات بالا از ۷ فوریه وارد بازار خواهند شد. لپ تاپ هیبریدی Latitude 11 با قیمت پایه ۵۷۹ دلار و کروم بوک هیبریدی Chromebook 11 نیز با قیمت پایه ۳۴۹ دلار در دسترس خواهند بود.

gsmarena_005

مطالب دیگر

معرفی چیپ ست Helio P25 از سوی مدیاتک

شرکت مدیاتک ساعاتی پیش آخرین عضو خانواده چیپ ست های Helio P را معرفی کرد. …