خانه » خبر » عرضه سیستم عامل اندروید ۷.۰ برای تلفن های همراه Xperia Z5

عرضه سیستم عامل اندروید ۷.۰ برای تلفن های همراه Xperia Z5

سرانجام شرکت سونی به روز رسانی سیستم عامل اندروید ۷.۰ را برای خانواده بسیار محبوب Xperia Z5 ارائه کرد. حجم این به روز رسانی که با شماره ۳۲.۳.A.0.372 عرضه شده است، ۱.۳ گیگابایت خواهد بود، بنابراین هنگام دریافت آن که مدت زمان نسبتاً طولانی را به خود اختصاص خواهد داد باید از کیفیت و پایداری اتصال خود به اینترنت اطمینان حاصل کنید و پیشنهاد می شود از طریق Wi-Fi یا نرم افزار Xperia Companion بر روی رایانه های شخصی فرآیند به روز رسانی را انجام دهید.

همانطور که پیش از این نیز عنوان شد، مهم ترین ویژگی این به روز رسانی ارائه آخرین سیستم عامل شرکت گوگل موسوم به اندروید ۷.۰ است که به همراه خود ویژگی هایی نظیر پشتیبانی از split-screen و همچنین بهبود کلی مدت زمان شارژدهی باتری را ارائه خواهد کرد.

gsmarena_002

دیگر ویژگی های مهم این به روز رسانی یکپارچه شدن Google Now با صفحه homescreen و اضافه شدن تایمر به قسمت گرفتن تصاویر selfie است، برای دریافت اطلاعات بیشتر نیز می توانید به وب سایت شرکت سونی مراجعه کنید.

در نهایت باید گفت در حالی این به روز رسانی برای خانواده Xperia Z5 ارائه شده است، که کاربران تبلت Xperia Z4 همچنان منتظر تجربه آن هستند، اما انتظار می رود در روزهای آینده این دسته از کاربران نیز سرانجام به سیستم عامل اندروید ۷.۰ مهاجر کنند.

مطالب دیگر

معرفی چیپ ست Helio P25 از سوی مدیاتک

شرکت مدیاتک ساعاتی پیش آخرین عضو خانواده چیپ ست های Helio P را معرفی کرد. …