خانه » تیتر یک » انتشار اندروید ۷.۰ برای تلفن های همراه P9 و Mate 8 از سوی هواوی

انتشار اندروید ۷.۰ برای تلفن های همراه P9 و Mate 8 از سوی هواوی

در هفته گذشته شرکت هواوی از برنامه های خود برای عرضه به روز رسانی اندروید ۷.۰ رونمایی کرد و عنوان کرد تلفن های همراه P9 و Mate 8 نخستین محصولاتی خواهند بود که در سه ماهه نخست سال ۲۰۱۷ میلادی به سیستم عامل جدید گوگل مهاجرت خواهند کرد، حال به نظر می رسد این به روز رسانی پیش از موعد اعلام شده در دسترس کاربران این دو تلفن همراه قرار گرفته است.

البته فعلاً تنها کاربران چینی تلفن های همراه P9 و Mate 8 به این به روز رسانی دسترسی دارند و مشخص نیست کاربران سایر کشورهای آسیایی و هم چنین سایر بازارهای بین المللی چه زمانی می توانند سیستم عامل اندروید ۷.۰ را تجربه کنند.

گفتنی است کاربران عادی این به روز رسانی را با شماره build version B352 برای تلفن همراه P9 و با شماره build version B522 برای تلفن همراه Mate 8 دریافت خواهند کرد. با این حال کاربران نسخه های آزمایشی اندروید Nougat به روز رسانی نسخه نهایی این سیستم عامل را با شماره های B363 برای تلفن همراه P9 و B562 برای تلفن همراه Mate 8 دریافت می کنند.

در نهایت باید گفت انتظار می رود کاربران تلفن همراه P9 Plus نیز در ساعت های آینده به روز رسانی اندروید ۷.۰ را دریافت کنند.

مطالب دیگر

۶ دلیل برای انتخاب سرفیس لپ تاپ

سرفیس لپ‌تاپ به دلیل طراحی بی‌نظیر و کارایی قدرتمند از خاص‌ترین لپ‌تاپ‌های دنیا است و از همان مفهوم طراحی سرفیس در ساختاربدنه استفاده می‌کند. دلایل انتخاب Surface Laptop را در این مطلب می‌خوانید.