خانه » خبر » انتشار آخرین نسخه پیش نمایش Android Wear 2.0 توسط گوگل

انتشار آخرین نسخه پیش نمایش Android Wear 2.0 توسط گوگل

شرکت گوگل ساعاتی پیش پنجمین و آخرین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان سیستم عامل Android Wear 2.0 را منتشر کرد. گفتنی است انتظار می رود نسخه نهایی سیستم عامل جدید تجهیزات پوشیدنی گوگل در ابتدای فوریه آینده عرضه شود و برخی خبرگزاری ها تاریخ انتشار آن را ۹ فوریه عنوان کرده اند.

در هر صورت پس از ماه ها آزمون نسخه های پیش نمایش، سرانجام نسخه نهایی Android Wear 2.0 از سوی گوگل ارائه خواهد شد. گفتنی است این سیستم عامل در کنفرانس خبری Google I/O 2016 در ماه می گذشته معرفی شد. پیش از این عنوان شده بود، این سیستم عامل در پاییز عرضه می شود اما با تأخیر چند ماهه در ابتدای سال ۲۰۱۷ میلادی و ابتدای ماه فوریه پیش رو در دسترس کاربران خواهد بود.

لازم به ذکر است آخرین نسخه پیش نمایش توسعه دهندگان برای نخستین بار پشتیبانی از سیستم عامل iOS را به Android Wear 2.0 اضافه کرده است. البته سیستم عامل Android Wear 1.x در سال ۲۰۱۵ از سیستم عامل همراه اپل پشتیبانی می کرد.

از سوی دیگر نرم افزارهایی که برای این نسخه توسعه می یابند در نسخه نهایی نیز قابل دسترس خواهند بود، بنابراین شرکت گوگل به توسعه دهندگان توصیه کرده است سریعاً نرم افزارهای خود را برای انتشار فروشگاه Play Store در اختیار این شرکت قرار دهند.

مطالب دیگر

تولید تلفن های همراه iPhone در کشور هند

سرانجام خبری که بسیاری از طرفداران محصولات شرکت اپل منتظر آن بودند به صورت رسمی …