خانه » خبر » ارائه iOS 10.2.1، macOS 10.12.3، watchOS 3.1.3 و tvOS 10.1.1 از سوی اپل

ارائه iOS 10.2.1، macOS 10.12.3، watchOS 3.1.3 و tvOS 10.1.1 از سوی اپل

شرکت اپل روز گذشته برای تمام سیستم عامل های خود به روز رسانی های مختلفی منتشر کرد. بنابراین بدون توجه به آن که از کدام محصول این شرکت استفاده می کنید، بدون شک در روزهای آینده باید به فکر به روز رسانی سیستم عامل دستگاه خود باشید. البته این به روز رسانی ها، بیشتر تمرکز خود را بر روی بهبود پایداری سیستم و رفع ایرادات آن گذاشته اند و شرکت اپل سیستم عامل های تلفن های همراه iPhone، رایانه های Mac، ساعت های هوشمند Apple Watch و Apple TV را به روز کرده است.

به روز رسانی iOS 10.2.1 علاوه بر بهبود پایداری سیستم، برخی ویژگی های امنیتی سیستم عامل را نیز بهبود داده است.

به روز رسانی macOS 10.12.3 نیز انتخاب خودکار پردازنده های گرافیکی و همچنین مشکل نرم افزار Adobe Premiere Pro بر روی آخرین نسل MacBook Pro را برطرف کرده است. از سوی دیگر پرونده های PDF اسکن شده نیز در بخش پیش نمایش جست و جو ها نمایش داده می شود. علاوه بر آن مشکل برخی نرم افزارهای طرف سوم مبنی بر عدم شناسایی دوربین های دیجیتال و وارد کردن تصاویر آن ها برطرف شده است.

به روز رسانی watchOS 3.1.3 نیز پس از عرضه ناموفق به روز رسانی watchOS 3.1.1 در ماه گذشته در دسترس کاربران ساعت های هوشمند اپل خواهد بود. با این حال شرکت اپل به روز رسانی watchOS 3.1.1 را دیگر منتشر نکرد و در حالی که خبری از به روز رسانی watchOS 3.1.2 نیز نبود، این شرکت به روز رسانی watchOS 3.1.3 را ارائه کرده است که مهم ترین ویژگی های آن رفع مشکلات سیستمی این محصولات بوده است.

در نهایت به روز رسانی tvOS 10.1.1 نیز که در دسترس کاربران نسل چهارم Apple TV است پایداری کلی سیستم و بهبود عملکرد آن را به همراه خواهد داشت.

مطالب دیگر

تولید تلفن های همراه iPhone در کشور هند

سرانجام خبری که بسیاری از طرفداران محصولات شرکت اپل منتظر آن بودند به صورت رسمی …