خانه » خبر » اخبار » CES 2017: نسل جدید gram 14 با باتری قدرتمندتر

CES 2017: نسل جدید gram 14 با باتری قدرتمندتر

شرکت LG نسل جدید لپ تاپ فوق سبک gram 14 را به همراه باتری قدرتمندتری به روز کرده است. این محصول که در نمایشگاه CES 2017 ارائه شده است، همچنان سبک ترین الترابوک ۱۴ اینچی جهان به شمار می رود و وزن آن تنها ۴۸۰ گرم خواهد بود. شرکت LG در بدنه این الترابوک از آلیاژ مگنزیم کربن استفاده کرده است که با وجود وزن کم استقامت بسیار بالایی دارد.

با این حال مهم ترین ویژگی نسل جدید این محصول افزایش چشم گیر مدت زمان شارژدهی باتری آن است. به ترتیبی که مدت زمان شارژدهی آن از ۷.۵ ساعت ( که در حالت استفاده مستمر بسیار کمتر می شد ) به ۲۱ ساعت افزایش پیدا کرده است، که برای یک الترابوک فوق سبک باورنکردنی به نظر می رسد.

این شرکت همچنین صفحه نمایش ۳۸ اینچی ۳۸UC99 را نیز ارائه کرده است که از وضوح ۳,۸۴۰ x 1,600 پیکسل و نسبت تصویر ۲۱:۹ بهره می برد. گفتنی است این صفحه نمایش بزرگ ترین صفحه نمایش منحنی بازار به شمار می رود و جایگزینی مناسبی برای کاربرانی به شمار می رود که از دو یا سه صفحه نمایش استفاده می کنند. رنگ sRGB این صفحه نمایش که از پنل IPS استفاده می کند ۹۹ درصد عنوان شده است.

در نهایت باید گفت تاریخ عرضه و همچنین قیمت نهایی الترابوک gram 14 همچنان در هاله ای از ابهام قرار دارد، اما صفحه نمایش ۳۸UC99 از هم اکنون با قیمت ۱۴۹۹ دلار در دسترس است.

مطالب دیگر

CES 2017: کروم بوک Chromebook Flip C302CA، تعریف دوباره کروم بوک ها

روز به روز بر محبوبیت کروم بوک ها افزوده می شود و شرکت ایسوس نیز …