خانه » خبر » ۱۰ تا ۱۲ ماه می؛ کنفرانس توسعه دهندگان Build 2017 مایکروسافت

۱۰ تا ۱۲ ماه می؛ کنفرانس توسعه دهندگان Build 2017 مایکروسافت

شرکت مایکروسافت ساعاتی پیش عنوان کرد کنفرانس توسعه دهندگان Build 2017 در روزهای ۱۰ تا ۱۲ می برگزار خواهد شد و برخلاف کنفرانس سال گذشته که در شهر سانفرانسیسکو برگزار شد، این شرکت کنفرانس توسعه دهندگان پیش رو را در شهر سیاتل آمریکا برگزار خواهد کرد.

گفتنی است شرکت مایکروسافت از کنفرانس خبری توسعه دهندگان، به منظور معرفی ویژگی های جدید سیستم عامل ویندوز ۱۰ به توسعه دهندگان مختلف پیش از عرضه این ویژگی ها به کاربران نهایی استفاده می کند. البته انتظار می رود کنفرانس خبری Build 2017 به برنامه های مایکروسافت پس از عرضه به روز رسانی بزرگ بعدی سیستم عامل ویندوز ۱۰ موسوم به Creators که در ابتدای سال ۲۰۱۷ منتشر می شود، بپردازد.

در نهایت باید گفت این شرکت هنوز اطلاعاتی در مورد چگونگی ثبت نام برای حضور در این کنفرانس خبری ارائه نکرده است، با این حال افراد علاقمند به حضور در کنفرانس خبری Build 2017 می توانند از طریق وب سایت این شرکت ثبت نام اولیه را انجام دهند تا در هفته های آینده اطلاعات تکمیلی به ایمیل آن ها ارسال شود.

با این حال بد نیست بدانید بلیط های کنفرانس سال گذشته تنها در عرض چند ثانیه به اتمام رسید، بنابراین چنانچه به حضور در این کنفرانس خبری علاقه دارید باید سریعاً نسبت به تهیه بلیط آن اقدام کنید.

مطالب دیگر

تولید تلفن های همراه iPhone در کشور هند

سرانجام خبری که بسیاری از طرفداران محصولات شرکت اپل منتظر آن بودند به صورت رسمی …