خانه » خبر » معرفی رسمی تلفن همراه ZUK Edge در ۷ دسامبر

معرفی رسمی تلفن همراه ZUK Edge در ۷ دسامبر

تلفن همراه ZUK Edge در روزهای اخیر توجه بسیاری از رسانه های خبری دنیا را به سوی خود جلب کرده است. البته سرانجام شرکت لنوو عنوان کرده است این تلفن همراه ۷ دسامبر در یک کنفرانس خبری به صورت  رسمی معرفی خواهد شد.

مدیر عامل شرکت ZUK آقای چانگ چن نیز ضمن تأیید این تاریخ، دعوت نامه های حضور در این کنفرانس را به خبرگزاری های مختلف دنیا ارسال کرده است.

البته تاکنون بسیاری از ویژگی های تلفن همراه ZUK Edge مشخص شده است و علاوه بر تصاویر این تلفن همراه، ویژگی های سخت افزاری آن نیز توسط بسیاری از خبرگزاری ها همانند TENAA  عنوان شده بود.

بر اساس گزارش هایی که تاکنون منتشر شده است این محصول از یک صفحه نمایش ۵.۵ اینچی با وضوح ۱۰۸۰p بهره خواهد برد. چیپ ست پرچم دار اسنپ دراگون ۸۲۱ شرکت کوالکام به همراه دوربین اصلی ۱۳ مگاپیکسلی و دوربین جلوی ۸۰ مگاپیکسی نیز سایر ویژگی های قابل ذکر آن را تشکیل می دهند. این تلفن همراه در دو نسخه ۴ گیگابایت رم / ۳۲ گیگابایت حافظه داخلی و ۶ گیگابایت رم – ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی ارائه خواهد شد. البته هر دو نسخه به باتری با ظرفیت ۳۰۰۰ mAh مجهز هستند.

در نهایت باید گفت انتظار می رود تلفن همراه ZUK Edge که از سیستم عامل اندروید ۷.۰ بهره می برد، با قیمت ۳۹۰ دلار ارائه شود، با این حال برخلاف نام آن، از صفحه نمایش خمیده بهره نمی برد و به یک صفحه نمایش ساده با شیشه ۲.۵ بعدی مجهز شده است.

مطالب دیگر

تولید تلفن های همراه iPhone در کشور هند

سرانجام خبری که بسیاری از طرفداران محصولات شرکت اپل منتظر آن بودند به صورت رسمی …