خانه » تیتر یک » تجربه رابط کاربری اندروید ۷.۱ در Action Launcher

تجربه رابط کاربری اندروید ۷.۱ در Action Launcher

انتظار می رود شرکت گوگل در سیستم عامل اندروید ۷.۱ که هفته آینده ارائه می شود از رابط کاربری جدیدی استفاده کند. این رابط کاربری شامل استفاده از میانبرها و All Apps drawer کشویی می باشد. با این حال چنانچه نمی توانید تا روز عرضه این سیستم عامل صبر کنید یا ارائه این سیستم عامل برای تلفن همراهتان چندین ماه به طول می انجامد می توانید رابط کاربری آن را از طریق نرم افزار طرف سوم Action Launcher تجربه نمایید.

کریس لسی توسعه دهنده این نرم افزار، با استفاده از اطلاعاتی که توسط خبرگزاری Android Police منتشر شده بود، ضمن به روز رسانی نرم افزار خود، ویژگی های رابط کاربری جدیدترین سیستم عامل اندروید را نیز به نرم افزار Action Launcher افزوده است.

unnamed

علاوه بر widget جدید جست و جو و داده های گوگل، نرم افزار Action Launcher 3 از میانبرها نیز پشتیبانی می کند و تجربه ای مشابه ۳D touch سیستم عامل iOS را ارائه می کند. علاوه بر آن لسی، در این نسخه از آیکن های دایره ای بهره برده است که انتظار می رود شرکت گوگل از آن در تلفن همراه Pixel بهره برد.

در نهایت باید گفت شرکت گوگل هفته آینده در کنفرانس خبری خود علاوه بر تلفن همراه Pixel اطلاعات کاملی را در خصوص به روز رسانی ۷.۱ سیستم عامل اندروید ارائه خواهد کرد. اگرچه نرم افزار Action Launcher به صورت رایگان در فروشگاه مجازی گوگل ارائه شده است، اما برای دسترسی به تمام ویژگی های آن باید به صورت خرید درون برنامه ای ۴.۹۹ دلار هزینه کنید.

مطالب دیگر

معرفی تبلت Yoga A12 از سوی لنوو

شرکت لنوو سال گذشته با معرفی تبلت Yoga Book، چشم طرفداران دنیای فناوری را به …