خانه » تیتر یک » آموزش فعال سازی بلوتوث آیفون و آیپد

آموزش فعال سازی بلوتوث آیفون و آیپد

آیفون و آی‌پد علی رغم قابلیت های مفیدی که دارند، یک سری محدودیت های بسیار آزاردهنده را برای کاربران خود ایجاد کرده‌اند. اپل دلیل این محدودیت ها را تأمین امنیت دستگاه عنوان کرده که البته برخی از آن ها از جمله غیرفعال بودن دریافت و ارسال فایل با استفاده از بلوتوث درست هستند.

با وجود این که بلوتوث برای برخی کاربران بسیار حیاتی است، اما دریافت و ارسال فایل های آلوده می تواند به طور جدی دستگاه ها را آلوده کند. با این حال بعضی افراد این ریسک را می پذیرند و راه افتادن سریع تر کار خود را ترجیح می دهند برای فعال شدن بلوتوث آیفون، حتماً دستگاه شما باید جیلبرک شده باشد. در صورتی که دستگاهتان جیلبرک نشده، می توانید در این مطلب یاد بگیرید که چگونه آیفون یا آیپد خود را جیلبرک کنید. پس از جیلبرک کردن دستگاه، با طی کردن مراحل زیر می توانید بلوتوث آیفون یا آیپد را فعال سازید.

۱. سیدیا را اجرا کنید.

IMG_0239

۲. وارد قسمت Sources شوید. روی Edit در بالای صفحه کلیک کنید.

۳. Add را در بالای سمت چپ صفحه انتخاب کرده و سورس hackyouriphone را با وارد کردن آدرس reop.hackyouriphone.org به سیدیا اضافه کنید.

IMG_0240

۴. اکنون وارد بخش Search شوید و AirBlue Sharing را جست و جو کنید.

۵. حال AirBlue Sharing را نصب کنید تا دریافت و ارسال فایل در دستگاه شما فعال شود.

IMG_0243

پس از نصب، اپلیکیشن های AirBlue Sharing و Activator روی دستگاه شما ظاهر می شوند که اولی فایل منیجری برای مدیریت ارسال و دریافت فایل ها است و دیگری تنظیمات مربوط به برنامه فعال ساز بلوتوث.

برای کار با بلوتوث کافی است دو ضربه به بالای صفحه، جایی که ساعت قرار دارد، بزنید تا علامت موشک در کنار نشانگر میزان باتری دستگاه نمایش داده شود. اکنون بلوتوث آیفون شما فعال شده و می توانید به راحتی با آن، فایل دریافت و ارسال کنید.

آیا این آموزش کاربردی بود؟ اگر در انجام این کار به مشکلی برخوردید با ما در میان بگذارید.

مطالب دیگر

انتشار اندروید ۷.۰ برای تلفن های همراه P9 و Mate 8 از سوی هواوی

در هفته گذشته شرکت هواوی از برنامه های خود برای عرضه به روز رسانی اندروید …